Hmmm… Zastanawiasz się zapewne w jaki sposób pracujemy? Jak współpracujemy? Jak długo trwa realizacja projektu? Pozwól, że przedstawię kilka faktów a następnie zapoznasz się z podstawowymi informacjami na temat procesu produkcji.

Elearning Factory to firma zarejestrowana w Polsce ale na chwilę obecną większość czasu spędzamy w Wielkiej Brytanii. To tutaj projektujemy dla dużych firm oraz koncernów rozpoznawanych na całym świecie (najczęściej jako podwykonawca). Jesteśmy projektem międzynarodowym dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczać kursy w 5 językach : polskim, angielskim, portugalskim, chińskim oraz rumuńskim.

Pracujemy zarówno lokalnie jak i zdalnie. Żyjemy przecież w 21 wieku, szanujemy czas Naszych klientów, praca zdalna jest czymś w zupełności normalnym. Mimo wszystko staramy się regularnie spotykać z klientem a proces produkcji prowadzić tak aby klient miał pewność, że uda Nam się zmieścić w wyznaczonych ramach czasowych.

Jesteśmy w stanie przygotować kurs w 7 dni roboczych. Wszystko jest oczywiście uzależnione od docelowego czasu trwania kursu oraz kompletności danych jakie musisz nam dostarczyć. Większość projektów to jednak okres od jednego do trzech miesięcy.