Kursy dla szkół oraz firm

działaja na komputerach oraz urządzeniach mobilnych

Projektowanie kursów

Projektowanie kursów |Cieszymy się, że postanowiłeś nas bliżej poznać. Mamy nadzieję, że wspólnie osiągniemy sukces w biznesie. Ty jako Nasz klient, my jako wykonawca usług. Nasza wiedza oraz umiejętności pomogą Twojej firmie zbudować bezpieczne i funkcjonalne środowisko zarządzania kompetencjami pracowników. Projektujemy i wdrażamy projekty E-learning oraz systemy LMS.

  • LMS 95% 95%
  • MOODLE 95% 95%
  • Adobe Captivate 100% 100%
  • Articulate Storyline 100% 100%
Projektowanie kursów

E learning Factory

Elearning Factory to zespół specjalistów z zakresu projektowania graficznego, projektowania , modelowania 3d, elearningu, programowania oraz wirtualnej rzeczywistości.

Kursy, które dostarczamy naszym klientom cechują się innowacyjnością, skutecznością nauczania oraz przywiązaniem uwagi do szczegółu. Doświadczenie jakie zdobywaliśmy przez lata w największej firmie elearningowej w Wielkiej Brytanii oraz doświadczenie w pracy na uczelni, czy też w szkole, gwarantuje profesjonalne przygotowanie naszych materiałów zarówno od strony merytorycznej jak i wizualnej.

W naszej pracy zwracamy szczególną uwagę na elearning przemysłowy, który porusza zagadnienia związane z marketingiem, bezpieczeństwem i zdrowiem, przygotowaniem pracownikow do pracy w trudnych warunkach oraz zrozumienie procedur i zasad związanych z wykonywaniem usług w miejscach o wysokim ryzyku utraty zdrowia lub życia. Mamy również doświadczenie w przygotowywaniu symulacji oprogramowania.

Doświadczenie

Mamy doświadczenie w projektowaniu takich rozwiązań dla firm takich jak British Airways, Siemens, Babcock International czy Volkswagen.
Nie ograniczamy sie jednak jedynie do rozwiązań technicznych. Każdy nowy projekt jest dla nas wyzwaniem i chętnie podejmiemy się jego realizacji.

Projektowanie kursów
Projektowanie kursów

Trenerzy biznseu

Współpracujemy z trenerami biznesu aby dostarczać klientom jak najbardziej wydajne, spójne i ukierunkowane szkolenia.

W ofercie poza standardowym e-learningiem mamy również szkolenia związane ze sztuką autoprezentacji czy też szkolenia motywacyjne. 

W przypadku nauczycieli proponujemy również szkolenia z trenerami z zakresu prowadzenia webinarów.

Projektowanie kursów | Wachlarz szkoleń staramy się dostosowywać indywidualnie.